2021.06.08 16:13

asatas1.jpg A Tiszazugi Földrajzi Múzeum várja az iskolai és óvodai közösségek jelentkezését múzeumi tematikus programokra.
Amennyiben az osztályok vagy csoportok megkapják a múzeumi órákon való részvételhez az engedélyt és a kísérő pedagógus rendelkezik oltási igazolvánnyal, úgy előre egyeztetett időpontokban szeretettel várjuk őket a múzeumunkban.
Egyelőre egyéni látogatót nem fogadunk, a tanév végéig csak az iskolákhoz és óvodákhoz kötődő kapcsolatainknak tudunk megfelelni, azoknak tudunk eleget tenni.
Időpont- és program egyeztetés a tf.muzeum@gmail.com email címen, illetve a 06-20-263 7136 telefonszámon történhet.

PROGRAM NAPTÁR

Nyitvatartás és Jegyárak itt >>>