GRECSÓ-HRUTKA TANDEM: Első évre fecske

2021.07.21 08:16

grecso-hrutka-tandem-elso-evre-fecske.jpg Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2021. augusztus 5. (csütörtök) 18.00 órára múzeumunkba Grecsó Krisztián író és Hrutka Róbert zenész műsorára!

EGY MESÉLŐS ESTE
A Grecsó-Hrutka Tandem több mint egy koncert, és személyesebb, mint egy klasszikus színházi est. Megrázó, felemelő és könnyed családi történetek szólítják meg egymást és a dalokat. Mint egy olyan családi asztalnál, ahol három-négy generáció élvezi az együttlét örömét, és a régi adomák után dalt kíván a szív.
Egy olyan kiváló dalszerző, énekes-zeneszerzővel, mint Hrutka Róbert, aki színészlemezek tucatjai, és lélekemelő filmzenék után most az akusztikus, játékosan rusztikus, mégis érett oldalát mutatja meg. És a mai középgeneráció kiemelkedő írójával, Grecsó Krisztiánnal, aki évtizedek után talált vissza az énekelt darabok segítségével a vershez, de aki ezen az estén sem hűtlen kedves formájához: a meséléshez.
ELSŐ ÉVRE FECSKE: LEMEZBEMUTATÓS, MESÉLŐS EST, TÖBB MINT EGY KONCERT, SZEMÉLYESEBB,
MINT A SZÍNHÁZ.

A program ingyenes és korlátozás nélkül látogatható!

PROGRAM NAPTÁR

Nyitvatartás és Jegyárak itt >>>